BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE

W związku z realizacją projektu "TIK? tak! - na kompetencje cyfrowe najwyższy czas" zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych dla mieszkańców gminy Kobiele Wielkie. W ramach projektu przewidziane są szkolenia z podstaw obsługi komputera dla osób powyżej 25 roku życia o najniższych kwalifikacjach zamieszkujących obszary wiejskie województwa łódzkiego. Instytucja wdrażająca projekt pokrywa wszelkie koszty związane z jego realizacją, m.in. materiały szkoleniowe. Szkolenia w grupach 10 osobowych odbywałyby się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich.

Wszelkie informacje o projekcie - zakresie szkoleń i szczegółowej grupie docelowej - możecie Państwo uzyskać w GMINNYM OŚRODKU KULTURY I SPORTU W KOBIELACH WIELKICH tel. 446810057, kom. 504 849 513.