Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Szanowna Pani, Szanowny Panie,  

Firma badawcza Public Profits Sp. z o.o. z Poznania, na zlecenie Narodowego Centrum Kultury realizuje badanie pn. „Opracowanie metodologii oraz przeprowadzenie badań ewaluacyjnych II i III edycji programu Dom kultury+: Dom kultury+. Edukacja artystyczna (2012) oraz Dom kultury+ Inicjatywy lokalne (2013)”.

W związku z tym, że Państwa ośrodek kultury realizował w 2013 roku projekt w ramach III edycji Programu Dom kultury+. Inicjatywy Lokalne, zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w badaniach.

Elementem prowadzonych badań są ankiety internetowe skierowane do ośrodków kultury, które brały udział w programie Dom Kultury+. Inicjatywy Lokalne oraz do uczestników tych inicjatyw. Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdyby mogli Państwo nam pomóc.

http://publicprofits.pl/nck3/ (Niniejszy link dotyczy ankiety przeznaczonej dla osób uczestniczących w inicjatywach lokalnych)

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że zebrane dane będą miały charakter całkowicie poufny i zostaną wykorzystane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych.

Gdyby mieli Państwo jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące badania, chętnie na nie odpowiemy.

 

Z poważaniem,

Zespół Badawczy Public Profits

----------------------------------------------------------

Licznik odwiedzin: 15788